Hej!
W tym blogu,będę pisać o moim życiu i moich problemach,a wy mam nadzieję,że będziecie w komentarzu pisać podpowiedzi co mam zrobić lub dobre rady,no dobra to czas byście mnie poznali ;)
Więc jestem zabawna,lubię wychodzić na miasto z przyjaciółmi,jestem uczennicą i uwielbiam się śmiać.
Gdy bardzo lubię jakąś osobę (głównie dziewczynę),to w najbliższym czasie chciała bym pójść do niej lub ona do mnie na nocowanke.
Moje najlepsze przyjaciółki z klasy to Justyna,Marta,Klaudia i Kasia,to moje najlepsze przyjaciółki z klasy,ale mam jeszcze jedną naj najlepszą przyjaciółkę którą znam od urodzenia,mieszka ona w Białymstoku i ma na imię Kasia bardzo lubimy się ze sobą spotykać i bawić gdy jest na to czas.
No dobra to mnie już trochę poznaliście,to pa i do następnego postu,a temat następnego postu to "PRZYJAŹŃ" :D
